Sayfa menü
Kategori menü

Hakkımızda

asyahakkimizda

Merkezi Antalya`da bulunan Asya İnşaat kurulduğu günden bugüne kadar teknolojik gelişmelere açık, bilgili genç ve dinamik kadrosu ile inşaat sektöründe bir dev olma yolunda hızla ilerliyor. Bu amaçla Antalya ve çevresinde çok ciddi projelere başlamıştır.Firmamız, kalite ve hızı harmanlayarak, projeleri müşterilerine zamanında teslim etmeyi görev haline getirmiştir. 107.000 m2’lik bir inşaat projesini 2006 Temmuz ayında başlanmış 2007 Temmuz ayında teslim edilmiştir.

Asya İnşaat, bünyesine peyzaj mimarisini de katarak, aldığı projelerin güzelleşmesine de katkıda bulunmaktadır. UEFA kriterlerine uygun 10.000 koltuk kapasiteli, U17 Avrupa Şampiyonasında çeşitli takımlara ev sahipliği yapmıştır. Şuanda da M.P. Antalya Spor ’un Türkiye Liginde maçlarını yaptığı Mardan Spor Kompleksi Mayıs 2008 tarihinde Asya İnşaat A.Ş. tarafından hizmete sunulmuştur. Asya Maden, 2012 Marta kadar üç adet taş ocağını faaliyete geçirecektir. Müşteri memnuniyeti bizim gururumuzdur.

Asya İnşaat olarak sürekliliğimizi sağlayacak istikrarlı kaynaklar yaratıp geçmiş bilgi ve tecrübelerimizi günümüz gelişmeleri ile birleştirerek sektöre kaliteli ve güvenilir hizmet vermektir amacımız.Kalite yönetim sistemimizin sağlıklı ve etkin bir şekilde yürütülmesi sağlamak için nitelikli ve deneyimli iş gücü ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ana hedefimizdir.Dürüst Yönetim ve denetim anlayışımız ile sektörde verimli ve kaliteli rekabet gücünü artırarak şirketimizi yurtiçinde ve yurt dışında gururla temsil edebilmektir.

Grup Şirketler

ekodizaynemre